Warsztat Terapii Zajęciowej
przy Domu Pomocy Społecznej
w Ciechanowie

Aktualności

Pod hasłem "Powiedz mi jak mnie kochasz..." odbyła się w naszym Warsztacie zabawa ostatkowo-walentynkowa.

Na zaproszenie Pani Doroty Czarneckiej - Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Debeściaki" uczestniczyliśmy w karnawałowym evencie integracyjnym pt. "Poznajmy się!"

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

16 grudnia Uczestnicy Warsztatu na zaproszenie Nadleśnictwa Ciechanów wzięli udział w warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych pod hasłem „Święta lasem pachnące”.

6 grudnia 2023 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu pn. "Tradycyjne ozdoby na Boże Narodzenie" zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie. W konkursie udział wzięli nasi Uczestnicy, którzy również odebrali swoje nagrody.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy serdeczne podziękowania Pracownikom Socjalnym i Pracownikom Pomocy Społecznej za niezwykłe poświęcenie, zrozumienie ludzkich problemów oraz gotowość niesienia pomocy potrzebującym.
Życzymy Wam siły w codziennej pracy, satysfakcji z niesienia pomocy innym,
niesłabnącego entuzjazmu i wytrwałości w rozwiązywaniu trudnych problemów.

W ostatni piątek, tuż przed pierwszym dniem jesieni aktywnie i żywiołowo pożegnaliśmy lato. Swoje gościnne progi otworzyli przed nami Właściciele Agroturystyki "U Mirusia".

W piękny letni wrześniowy poranek wyruszyliśmy śladami wakacyjnymi, aby odwiedzić nasze polskie morze i zwiedzić Krynicę Morską. Wycieczka przyniosła nam wiele radości i wspomnień, którymi możemy dzielić się z innymi.

Skip to content