Warsztat Terapii Zajęciowej
przy Domu Pomocy Społecznej
w Ciechanowie

Aktualności

9 maja wzięliśmy udział w pikniku dla osób z niepełnosprawnościami zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

9 kwietnia Uczestnicy Warsztatu udali się z wycieczką do stolicy, gdzie między innymi zwiedzali Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej. Był to najważniejszy punkt programu naszej wycieczki.

11 marca odbyły się wybory do Samorządu na Kadencję 2024/2025.

Pod hasłem "Powiedz mi jak mnie kochasz..." odbyła się w naszym Warsztacie zabawa ostatkowo-walentynkowa.

Na zaproszenie Pani Doroty Czarneckiej - Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Debeściaki" uczestniczyliśmy w karnawałowym evencie integracyjnym pt. "Poznajmy się!"

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

16 grudnia Uczestnicy Warsztatu na zaproszenie Nadleśnictwa Ciechanów wzięli udział w warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych pod hasłem „Święta lasem pachnące”.

6 grudnia 2023 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu pn. "Tradycyjne ozdoby na Boże Narodzenie" zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie. W konkursie udział wzięli nasi Uczestnicy, którzy również odebrali swoje nagrody.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy serdeczne podziękowania Pracownikom Socjalnym i Pracownikom Pomocy Społecznej za niezwykłe poświęcenie, zrozumienie ludzkich problemów oraz gotowość niesienia pomocy potrzebującym.
Życzymy Wam siły w codziennej pracy, satysfakcji z niesienia pomocy innym,
niesłabnącego entuzjazmu i wytrwałości w rozwiązywaniu trudnych problemów.

Skip to content